Gry na 2 osoby

Portal gryna2.com.pl powstał w połowie 2013 roku i od razu zyskał uznanie wielu graczy ceniących sobie na co dzień dobrą rozrywkę. Oferowane gry online przeznaczonych są przede wszystkim dla dwóch graczy, którzy mogą ze sobą rywalizować, bądź razem walczyć przeciwko innym rywalom.

Ale znajdzie się tutaj także coś dla solo graczy, którzy nie mają możliwości gry we dwóch. W wielkim wyborze gier odnajdzie się zapewne nie jeden z graczy. A jest w czym wybierać. Podzieliśmy bowiem dla was gry na 21 kategorii tematycznych, spośród których każdy z graczy może wybrać swoją ulubioną. Nasz portal wyróżnia się spośród innych tym, że codziennie dodajemy jedną lub więcej nowych gier, aby każdy z graczy miał większy wybór, a także organizujemy konkursy dla graczy w których walczyć można o cenne nagrody. Publikowane przez nas gry są staranie dobrane, aby mogły „zabić” monotonnie płynący czas zarówno podczas weekendu, jak i przerwy między lekcjami i w pracy.

Każdy z graczy szybko zorientujecie się czy gra, w którą chce zagrać będzie dłuższą misją, czy też krótką rozgrywką dzięki szczegółowemu opisowi przy każdej grze. Wyeliminowaliśmy w ten sposób potrzebę nudnego spędzania czasu na ładowanie gry, która jak się później okazuje wcale nie interesuje gracza.

Naszym celem jest przede wszystkim dostarczenie jak najwięcej dobrej rozrywki dla każdego z graczy i z taką misją tworzymy tą oto stronę.

 

By zagłosować niezbędna jest rejestracja.
Nic w tym nie szukajcie, to jest zabawa :-)
Zamknij
Doceniamy waszą opinię. Dziękujemy za głos!
Zamknij
Już raz głosowałeś. Kolejny głos możesz oddać w nowej ankiecie!
Zamknij
Wpisz szukany wyraz. Bez tego nie można kontynuować.
Zamknij