Gry na 2 osoby

Aby zapewnić każdemu z graczy jak najwięcej czasu na rozrywkę, portal został przygotowany z równie łatwą obsługą. Bez zbędnego czekania i ładowania. Jeśli:

 

 1. 1. chcesz się zarejestrować? Wystarczy przejść do podpunktu rejestracja i w szybki sposób stworzyć swoje własne, bezpłatne konto, dzięki któremu otwierają się dla ciebie inne możliwości na portalu.

 2.  

 3. 2. chcesz grać o super nagrody? Niezbędna w tym przypadku okaże się darmowa rejestracja dzięki której możesz rywalizować z pozostałymi graczami i wygrywać cenne nagrody.

 4.  

 5. 3. szukasz gry dla siebie? Na portalu jest widoczne 11 gier z różnych kategorii, ponadto w czerwonej zakładce „INNE” dodatkowo znajduje się ich 10, abyś miał w czym wybierać.

 6.  

 7. 4. masz już swoją ulubiona grę i chcesz ją szybko znaleźć? Nie ma nic prostszego. Wystarczy użyć wyszukiwarki i wpisać jej nazwę, a twoja gra znajdzie się w kilka sekund.

 8.  

 9. 5. Chcesz zagrać w jedną z najbardziej popularnych czy najbardziej komentowanych gier? W zakładce TOP GRY do wyboru masz najpopularniejsze i najbardziej lubiane gry ocenione przez samych graczy w danym miesiącu czy roku. Pamiętaj, że Ty także możesz przyczynić się do popularności poszczególnej gry sam ją oceniając palcem do góry lub do dołu na stronie danej gry.

 10.  

 11. 6. chcesz wiedzieć jakie są nowości? Codziennie dodajemy dla Ciebie jedną lub więcej gier, które widoczne są na stronie głównej w zakładce „Najnowsze gry dla dwóch graczy”.

 12.  
By zagłosować niezbędna jest rejestracja.
Nic w tym nie szukajcie, to jest zabawa :-)
Zamknij
Doceniamy waszą opinię. Dziękujemy za głos!
Zamknij
Już raz głosowałeś. Kolejny głos możesz oddać w nowej ankiecie!
Zamknij
Wpisz szukany wyraz. Bez tego nie można kontynuować.
Zamknij