Gry na 2 osoby

Graj
Wyświetlono: 1847x
99%
5597Gra się wczytuje...O czym jest ta gra?

Graj bez ograniczeń na starszym sprzęcie

  W dziedzinie gier, dotrzymywanie kroku technologii wydaje się być grą samą w sobie. Nie tylko trudno jest być na czasie z „najnowszym i najwydajniejszym” sprzętem do gier, ale często oznacza to równieżinwestycje przekraczające kwoty,które skłonni są wydać nawet najwięksi miłośnicy gier. Poza tym fakt, czy grasz na starym PC, czy na najnowszej konsoli, nie decyduje o tym, ile przyjemności daje Ci gra.Jeśli masz ochotę przypomnieć sobie tytuły gier z młodości lub szukasz ekscytującej gry MMORPG, która nie spowolni Twojego komputera, oto gry, którymi możesz cieszyć się bez konieczności sprawdzania specyfikacji komputera:

Klasyka gier z dawnych czasów

  Jeżeli jesteś dzieckiem lat 80. lub 90., może wspominasz ekscytujące dni spędzane w pracowni komputerowej przy grach takich jak Oregon Trail lub NumberMunchers (nie daj się dopaść Troggerowi). Gry z tamtych czasów miały wiele uroku, ale do dyskietek i kasetnikt by nie chciał wracać. Jedną z zalet przy powrocie do starych gier wideo jest to, że są teraz dostępne online, zatem nie trzeba martwić się o przestrzeń na dysku twardym, gdy znudzą Cię już liczby pierwsze i powracająca dyzenteria Jeba. Do gry wystarczy tylko połączenie z Internetem. Plus: niektóre starsze gry można kupić na eBay lub zagrać w nie za darmo w Internecie.

 

Bestsellery, niezależne produkcje i wszystko pomiędzy nimi   Choć nadal istnieją sklepy z nowymi i używanymi grami, wielu graczy nie chce tracić czasu na przeglądanie półek w nadziei na znalezienie gry w rozsądnej cenie, która będzie działać na ich starszym PC. Niezależnie od tego, czy lubisz niezależne produkcje, czy szukasz „starych ale dobrych” tytułów, istnieje wiele stron, które za rozsądną cenę (a czasami bezpłatnie) oferują duże kolekcje gier do pobrania.   Jeżeli jesteś na przykład fanem serii „Grand Theft Auto”, możesz bez trudu znaleźć używane kopie na Wii lub PlayStation. Jednak cena może być wysoka, jak na używany produkt, i nigdy nie znasz rzeczywistego stanu gry, dopóki nie przyjdzie pocztą. Wybierając serwis z grami online, nie musisz mieć konsoli, bo łatwo można znaleźć gry działające na Twoim systemie operacyjnym (tak, nawet pod Windows ME).   Kolejną zaletą korzystania z gier online jest to, że nie musisz pilnować instrukcji. Zamiast przeszukiwać mieszkanie lub kupować nową instrukcję, możesz skorzystać z przewodnika dostępnego w kasynie. Szczerze, ile razy zdarzyło Ci się zgubić instrukcję niedługo po zakupie lub używana gra przyszła bez podręcznika?
Sterowanie
1. gracz
W tej grze nie będziesz się ruszał.
2. gracz
W tej grze nie będziesz się ruszał.
Graj
yt
Podoba ci się gra??
WESPRZYJ JĄ!
By zagłosować niezbędna jest rejestracja.
Nic w tym nie szukajcie, to jest zabawa :-)
Zamknij
Doceniamy waszą opinię. Dziękujemy za głos!
Zamknij
Już raz głosowałeś. Kolejny głos możesz oddać w nowej ankiecie!
Zamknij
Wpisz szukany wyraz. Bez tego nie można kontynuować.
Zamknij